Dobry i tani sklep reebok?

Postautor: Brutus » 22 maja 2019, 23:34

hej wszystkim. Szukam dobrego sklepu z butami. Ostatnio zauważyłem, że zdecydowanie bardziej opłaca się kupowanie online… Ceny są naprawdę korzystne. Tylko jeszcze taka kwestia, że trzeba wybrać sprawdzony sklep, żeby nie wtopić w jakąś podróbkę. Pomyślałem więc, że spytam was o zdanie. Polecicie jakiś sklep internetowy? Tylko najlepiej, by był tam dostępny reebok, bo to moja sprawdzona marka.
Awatar użytkownika
Brutus

Postautor: little_boy » 23 maja 2019, 0:03

Mogę Ci polecić sklep, w którym ostatnio składałem zamówienie. Sprawdź sobie tutaj https://ctxsport.com/sklep/reebok/, na pewno sprzedają oryginalne produkty. Ogólnie sprawdzony sklep reebok, a często jeszcze można upolować ciekawe promocje. Wydaje mi się, że coraz więcej osób kupuje ciuchy i buty w sieci…
Awatar użytkownika
little_boy

Postautor: Despotka » 23 maja 2019, 1:01

no, mi też się tak wydaje. Tak jest po prostu wygodniej. Rozmiary są dobrze opisane, a nawet jak coś się nie uda, zawsze można zwrócić towar. Moja siostra zamawia w CTX Sport i też poleca. Czasem zamawia dla większej ilości osób, więc i ja się podłączam pod zakupy. Mam z tego sklepu jednego reeboki i są super.
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: kasztelan » 23 maja 2019, 3:30

też zawsze byłem zadowolony z marki reebok. Ostatnio za to sprawdziłem sobie opinie o butach Air Max 1 i pomyślałem, że spróbuję pobawić się z Nike… Zamówiłem jeden model dla siebie, inny dla dziewczyny. No i powiem wam, że opinie o butach sportowych Air Max 1 słusznie są takie dobre. Bardzo przyjemnie się je nosi. Po tygodniu intensywnego biegania widzę też, że są w niezłym stanie i przypuszczam, że zostanie tak na długo. A biegam po wymagających podłożach.
kasztelan

Postautor: Tasiemka » 23 maja 2019, 4:59

nic dziwnego, że teraz kupuje się w Internecie. Szczerze? Jak wchodzę do sklepu stacjonarnego i szukam, szukam, to nic nie znajduję… a w sklepach online wystarczy moment, bym znalazła coś dla siebie. Może chodzi o to, że można sobie lżej przeglądać kategorie? Sama nie wiem. Za to ceny na pewno o wiele lepsze są…
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: zamaskowany » 23 maja 2019, 6:14

reebok da się upolować czasem na naprawdę super promocji, wystarczy poszukać. W Internecie w ogóle można protestować sobie zamówienia różnych marek, zgadzam się, że Nike też jest spoko. W sumie nawet i kiedyś adidasa miałem, też nosi się dobrze. Trzeba tylko dobrze dobrać sobie rozmiar i będzie ok.
Awatar użytkownika
zamaskowany

Wróć do Sport