Jakie rowery lubicie najbardziej?

Postautor: kasztelan » 10 mar 2017, 0:25

Witam wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze. Tak się ostatnio z żoną zaczęliśmy zastanawiawć jakie rowery sobie sprawić. Do tej pory nie mieliśmy okazji zbyt dużo na nich jeździć, a dopiero teraz po przeprowadce na obrzeża miasta będzie taka możliwość. Jak myślicie, jakie rowery sprawdzą się w naszym przypadku. Jesteśmy amatorami po trzydziestce :)))
kasztelan

Postautor: nastrucja » 10 mar 2017, 1:21

Może jakąś wielką pasjonatką jazdy na rowerze to nie jestem, ale od czasu do czasu lubie sobie wsiąść na siodełko i pojechać przed siebie, gdzie nikt nie patrzy i nikt do mnie nie dzwoni :))) Jeśli chodzi o dopasowanie rowerów to na pewno w takich warunkach sprwadzą się miejskie rowery, które z łatwością kupicie i dopasujecie :)))
nastrucja

Postautor: Modelina » 10 mar 2017, 2:55

Jak jazda w mieście to na pewno rowery miejskie. Nie ma tam wiele specjalistycznego sprzętu jest po prostu dobra jazda. W ostatnim czasie tych rowerów bardzo przybyło, bo się po prostu na nich bardzo wygodnie jeździ.
Modelina

Postautor: kasztelan » 10 mar 2017, 3:27

Nie ukrywam, że wpadły nam w oko, ale na rynku jest tyle różnego rodzju tandety, że tak napradę to już nie wiemy, gdzie kupić sobie rowery.
kasztelan

Postautor: Tasiemka » 10 mar 2017, 3:59

Tutaj sprawa akurat jest bardzo prosta, bo dobry rodzj roweru i to pewnego można kupić tutaj sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-Cossack/385/1/default/1/f_at_2_2/1. Są to świetne rowery do jazdy miejskiej. Poza tym w razie potrzeby można też kupić części zamienne do każdej maszyny...
Awatar użytkownika
Tasiemka

Postautor: zamaskowany » 10 mar 2017, 6:00

To jest sprawdzony przez wiele osób dostawca rowerów. W przypadku rowerów miejskich takie znajdziesz tutaj sklep.eurorower.pl/pl/c/Rowery-miejskie/83/1/default/1/f_at_2_2/1, to pierwsza liga rowerowa. Nie ma tam żadnej tandety, tylko dobrze skonstruowane i dobrze wykonane rowery dla każej grupy wiekowej...
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: deser » 10 mar 2017, 8:36

U mnie pasja do rowerów przyszła z czasem. Przez długi czas jakaś nudna mi się wydawała ta forma aktywności, aż do momentu, kiedy miałem okazję pojeździć na dobrej maszynie. Im lepszy rower, tym większa przyjemność jazdy na nim.
Awatar użytkownika
deser

Postautor: Despotka » 10 mar 2017, 9:12

Zgadzam się z Tobą, faktycznie jest tak, że jak człowiek ma możliwość pojeździć dobrym rowerem, to i przyjemność z tego jest większa. Tak samo jest z samochodami, wiele zależy od jakości wykonania.
Awatar użytkownika
Despotka

Wróć do Sport