Bezszwowa bielizna Dream of Sonia.

Postautor: Despotka » 20 wrz 2017, 21:40

czy ktoś z was zna tę markę? Ostatnio przeglądając Internet natrafiłam na jej ofertę i zastanawiam się nad zakupem bielizny bezszwowej. Jeszcze nigdy takiej nie miałam… Jak się ją nosi? Jakie macie wrażenia?
Awatar użytkownika
Despotka

Postautor: pełna_łagodności » 20 wrz 2017, 23:00

Jest naprawdę bardzo wygodna. Polecam markę Dream of Sonia, ich produkty bardzo ładnie przylegają do ciała, mają idealnie dopasowaną rozmiarówke i w sumie wcale niewysokie ceny. Zerknij sobie w hurtowni: http://www.hurtowniatomix.pl/127/bielizna+Dream%20of%20Sonia, ja zamawiałam z tej strony, bo prowadzę sklep i sprzedaję odzież, bieliznę hurtowo. Przy okazji mam też dla siebie, heh.;)
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: Modelina » 21 wrz 2017, 1:50

fajnie masz, ceny hurtowe zawsze są lepsze… z tego co wiem dream of Sonia jest naprawdę świetna dla osób z wrażliwą skórą, posiada wkładkę higroskopijną. Ja się do bielizny bezszwowej zaczęłam przekonywać rok temu i obecnie jestem jej prawdziwą fanką.
Modelina

Postautor: nastrucja » 21 wrz 2017, 3:38

a tak przy okazji, polecicie jakieś pończochy?:D coś, co można sobie dopasować do takiej bezszwowej bielizny i wyglądać seksownie.
nastrucja

Postautor: pełna_łagodności » 21 wrz 2017, 4:19

Jeśli pończochy to tylko Gabriella.:) w żadnych innych nie czuję się tak dobrze. Moje koleżanki też lubią tę markę, ciągle dopytują czy mam i za ile. Bo na przykład podkolanówki i rajstopy wytrzymują bardzo długo, nie puszczają oczek. Jak jesteś zainteresowana na tej stronie http://www.hurtowniatomix.pl/123/bielizna+gabriella masz zdjęcia produktów, zorientujesz się co sprzedają.
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: tyrmandXXI » 21 wrz 2017, 5:18

czy klienci naprawdę lubią te marki? Prowadzę z żoną sklep i zastanawiamy się jaką sprowadzić bieliznę, żeby faktycznie wszyscy byli zadowoleni i cena była w porządku. Jak na razie na pewno wiem, że kapcie Soxo dobrze się sprzedają (http://www.hurtowniatomix.pl/114/bielizna+soxo) i klienci o nie dopytują.
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Postautor: pełna_łagodności » 21 wrz 2017, 6:37

Korzystałam z różnych półek cenowych, miałam bieliznę tych najdroższych marek, i te wspomniane wyżej naprawdę są całkiem dobre. Za to ja soxo nie znam, może się zainspiruję?
Awatar użytkownika
pełna_łagodności

Postautor: tyrmandXXI » 21 wrz 2017, 9:03

dzięki za odpowiedź. Wypróbujemy i sprawdzimy co na to klienci. Fajnie, że możemy się wzajemnie wspierać i sobie doradzać, mam nadzieję, że nie jesteś bliską konkurencją:D.
Awatar użytkownika
tyrmandXXI

Wróć do Królestwo kobiet