Co sądzicie o tych nowoczesnych technologiach do zarządzania magazynami w firmach?

Co sądzicie o tych nowoczesnych technologiach do zarządzania magazynami w firmach?

Postautor: zamaskowany » 19 paź 2016, 1:59

Nie mam z tym żadnego doświadczenia ale niedawno rozmawiałem o tym z kolegą u którego w pracy zastosowano wiele takich rozwiązań i on to bardzo chwalił. Ja mam mieszane uczucia, wydaje mi się, że to jest tak naprawdę niepotrzebne, wystarczy zatrudnić dobrych ludzi i żeby pracownicy trzymali się tego, co do nich należy i dobrze wywiązywali się ze swoich obowiązków a to tylko niepotrzebne koszty i może jeszcze gorsze utrudnienia. A wy jakie macie zdanie na ten temat? Może korzystacie z takich rzeczy w swoich firmach?
Awatar użytkownika
zamaskowany

Postautor: deser » 19 paź 2016, 4:08

Pod żadnym względem się nie zgadzam i myśle, że myślisz tak tylko dlatego że, jak sam napisałes, nie miałeś z tym do czynienia. To tak tylko się wydaje że pracownikom jest tak łatwo to wszystko opanować, zwłaszcza w wielkim magazynie, gdzie jest masa towaru jest naprawdę trudno nad tym wszystkim zapanować, czasem nawet utrudniona jest komunikacja miedzy ludzmi na róznych etapach projektu. Ja bez systemu informatycznego do obsługi magazynu wręcz nie wyobrażam sobie życia i nie wiem czemu niektórzy sami z tego rezygnują
Awatar użytkownika
deser

Postautor: JonB » 19 paź 2016, 5:32

Zgadzam się z kolegą wyżej, ja też korzystam z WMS i udogodnienie jest wręcz nie do opisania, myślę też, ze moi pracownicy są mi bardzo wdzięczni :) koszty wcale nieduze, zwłaszcza jak znajdzie się dobrą ofertę i firmę oraz weźmie się pod uwagę fakt, że dzięki temu można bardzo poważnie przyspieszyć wiele czynności a także uniknać błedów, które przecież czasem mogą generować koszty.
JonB

Postautor: zamaskowany » 19 paź 2016, 5:57

Skoro tak to muszę chyba bliżej zapoznać się z tym tematem, nie przeczę, może faktycznie mam na ten temat jakieś błędne wyobrażenia :) dzięki za wyrażenie swojego zdania, to dla mnie cenne
Awatar użytkownika
zamaskowany

Wróć do Technika