Strona 1 z 1

Wynajmowanie busów, gdzie najkorzystniej?

Post: 05 wrz 2016, 5:43
autor: Dub Buk
Siemka. Szukam firmy wypożyczającej busy, byle byłoby korzystnie cenowo, bo nie mam zamiaru przepłacać. Dajcie namiar na konkretny. Pa pozdrowienia

Wynajmowanie busów, gdzie najkorzystniej?

Post: 05 wrz 2016, 6:09
autor: little_boy
Konkrety to mogą być stawki, a tego to nie wiem na pamięć. Wiem że jest parę dobrych firm, które oferują dobre warunki w korzystnych cenach. Jeśli interesuje cie wynajem busów to sam Poznań będzie według mnie najlepszą lokalizacją. Kiedyś kumpel wypożyczał auto na czas naprawy swojego. Wypożyczył chyba na dwa tygodnie, jakość go to nie zrujnowało, nawet był zadowolony, że jeździ nowoczesnym autem. A jeśli chodzi o licznik zawsze można to wszystko dopasować do siebie, przynajmniej ja tak skromnie ujmując, uważam. Powodzenia życzę.

Wynajmowanie busów, gdzie najkorzystniej?

Post: 05 wrz 2016, 6:54
autor: kasztelan
Cześć. Postanowiłem dołączyć się do dyskusji, żeby podać konkrety. Otóż odsyłam do strony internetowej dobrej firmy wynajmującej samochody, adres pod linkiem torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozyczalnia-samochodow.html. Sądzę, że właśnie tutaj warto się skoncentrować, ze względu na korzystne ceny. To mi się pierwsze rzuciło w oczy. Sądzę, że wystarczająco się tutaj naprodukowałem, pozdrawiam.