Szukam niedrogiej wypożyczalni dobrych samochodów

Postautor: Dub Buk » 14 lut 2017, 2:06

Witam wszystkich. Tytuł mówi sam za siebie, szukam taniej wypożyczalni samochodów którym można zaufać i wozić dzieci. Mam nadzieje ze cos polecicie bo wszystkie firmy sie bardzo ladnieoglaszaja a jak jest naprawde weryfikuje rzeczywistosc. Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedzi.Pzdr :)
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: nastrucja » 14 lut 2017, 3:22

Hej, rozważałam na początku roku kupno samochodu ale zrezygnowałam bo nie potrzebuje go na co dzień, całą rodziną jeździmy autobusami itd, a jak trzeba wybrać się dalej to zawsze wypożyczamy . Wychodzi o wiele taniej niż mogłoby się wydawać, w roku jeździmy średnio 10 do 15 razy poza Poznań, wiadomo wesela, wakacje, zjazdy rodzinne i te sprawy a mimo to nie opłaca nam siekupowac własnego samochodu. Nie wiem czy kiedykolwiek kupimy, no chyba ze nam zamknawypozyczalnie ;]
nastrucja

Postautor: Dub Buk » 14 lut 2017, 3:49

A jak z samochodami? Bezpieczne? Zadbane? Napisz coś na ten temat jeslimozesz.
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: nastrucja » 14 lut 2017, 5:38

Bardzo zadbane, nie mieliśmy nigdy żadnego problemu i awarii. Nawet maski nie otwieramy bo samochód jest przygotowany i sprawdzony jak tylko go zamówisz. Jeździ się przyjemnie bo do krótszych dystansów bierzemy mniejsze autka a jak trzeba jechać dalej w Polske no to przydajasiewieksze.
nastrucja

Postautor: prezes Ochódzki » 14 lut 2017, 6:20

Tez wypozyczam czasem samochód, bo jak narazie z żoną mamy jeden, ona pracuje w standardowe dni tygodnia a ja różnie. Jak zabiera mi samochód żeby dojechać do pracy to czasem wypożyczam i jade do rodziców, dziadków, czy nawet tak sie przejechać ze znajomymi. Dobrze że takie wypożyczalnie w ogóle są bo nie wiem co bym bez nich zrobił, pewnie siedział w domu i sie nudził, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Dub Buk » 14 lut 2017, 7:23

Takich odpowiedzi oczekiwałem dlatego bardzo dziekuje za zaangażowanie i wasz czas. Miło że wciazmoznaliczyc na fora, że ktoś pomoże, podpowie i doradzi. Pozdrawiam i dziekuje raz jeszcze!
Awatar użytkownika
Dub Buk

Postautor: prezes Ochódzki » 14 lut 2017, 9:26

ano już nie przesadzaj od tego te fora są. Jak cos na jakis temat wiem to zawsze sieodezwe bo czesto bywam po drugiej stronie i potrzebuje informacji na rózne tematy, wiec wiem jak to jest. Pozdrawiam i szerokiej drogi życzę! 3maj się.
Awatar użytkownika
prezes Ochódzki

Postautor: Dub Buk » 14 lut 2017, 10:17

Dzięki, również wszystkiego dobrego :)
Awatar użytkownika
Dub Buk

Wróć do Motoryzacja